rekomendacje

Magda Żydzik

Zgłosiłam się do Magdy, bo wydawało mi się, że na tyle dużo ćwiczę i na tyle mało jem, że powinnam chudnąć a nie chudnę. Madzia przeanalizowała moją dietę i zaproponowała zrobienie badań krwi, na które nigdy bym nie wpadła. Znalazła powód moich problemów. Dzięki Madzi zmieniłam dietę i sposób ćwiczeń. Jestem najedzona, mam siłę do ćwiczeń, jestem bardzo zadowolona. Wszystkim którzy chcą uporządkować treningi i dietę tak, aby bez morderczych wielogodzinnych treningów uzyskać oczekiwane efekty polecam Moją Guru

Natalia Kotlińska

Magda, nawet nie masz pojęcia ile twoja osoba, twoja pogoda ducha, wiedza i energia zmieniły w moim życiu 🙂 Jesteś dla mnie chodzącą motywacją. Dziękuję! Nigdy nie zapomnę  dnia, kiedy zdołowana i zmęczona wszystkim zobaczyłam na tablicy fc24 plakat z twoją buzią i zapisałam się na konsultację żywieniową 🙂

Justyna Żmuda:

Magdalena Durasiewcz jesteś zwycięzcą i to pewnie niejednokrotnie. Mówię o tym , że dzięki Tobie i Tobie podobnym ludzie zmieniają swoje życie na lepsze. To piękniejsze od niejednego swego osobistego sukcesu choć to co zrobiłaś dla mnie w przeciągu 8 tygodni to Mistrzostwo Świata. Dzięki Tobie dziś cały dzień chodzę uśmiechnięta. Dzięki takim ludziom jak Ty można ponownie uwierzyć we własne siły a najogólniej mówiąc po prostu można na nowo uwierzyć, że się da, że można. Nie tylko się zmotywowałam ale zmieniłam wiele rzeczy, które nie utrudniają mi życia a wręcz je urozmaicają. Gdybym od początku nie poczuła „chemii” to pewnie współpraca by się nie ułożyła. „Przywódcą się jest a nie nim się staje”. Ty właśnie masz w sobie pierwiastek przywódcy za, którym chcą iść tłumy a nie każdy tak sobie zjednuje ludzi. Obyś nigdy, przenigdy nie straciła wiary w to co robisz.  Jesteś THE BEST.

 

Żaneta Noworzyn:

Po urodzeniu dziecka i nic nie robieniu przez ok 2 lat, pewnego dnia spoglądając w lustro powiedziałam sobie DOŚĆ!. Zaczęłam uczęszczać do pewnego klubu (nigdy wcześniej nie chodziłam na fitness). Zajęcia i atmosfera tam panująca dobiły mnie jeszcze bardziej… Zrezygnowałam… zraziłam się. Po 2 miesiącach przełamałam się i wykupiłam karnecik w Activii. Poszłam pierwszy raz na początku marca 2014 na shape do Magdy. Zatkało mnie. Super atmosfera, wszystko rewelacyjnie dopracowane, uśmiech instruktora i „uważne oko” na wszystko. Rewelacja! Po pierwszych zajęciach miałach ochotę na kolejne i tak jest do dzisiaj 🙂 Magda niesamowicie motywuje, widać, że zna się na rzeczy! Jestem mega zadowolona 🙂

Basia Bronny:

Da się ? Da się ! Do Magdy zaczęłam chodzić na zajęcia dzięki innej trenerce ok 3 miesiące temu, ta pierwsza powiedziała : chodź to Niej na zajęcia bo ona jest naprawdę dobra , ma wiedzę … i każde z tych słów okazało się w 100% trafione . W atmosferze pełnej mobilizacji i dobrej zabawy w tle z profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem ze strony Magdy „zmniejszyłam” się z roz.42 w porywach na 38 Na zajęciach jest pot , śmiech i świetna zabawa , która daje kopa do dalszego działania w sferze fitnessu i ćwiczeń nad sobą ! POLECAM MAGDĘ W 100 i więcej % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asia Piotrowicz:

Madziu, dałaś mi takiego kopa motywacyjnego jak nikt do tej pory. Bardzo to doceniam i mimo trudności, które ostatnio u mnie się pojawiły w regularnym ćwiczeniu, nie poddaje się i po trudnościach wracam na dobre tory. To Twoja zasługa bo zawsze powtarzasz ” nie poddawaj się”. Chyba wiem, co jest sekretem Twojego sukcesu – zawsze uśmiechnięta, witająca radosnym „cześć co u Ciebie” ale tez wymagająca i konsekwentna. Oprócz samych zajęć motywujesz mnie tez postami na FB. Dzięki tym wszystkim składnikom tworzy się pewna więź, której nikt nie chce rozerwać przestając ćwiczyć. To jest dla mnie sedno sukcesu !! Dziękuję 🙂

Mariola Krzemień:

„Treningi z Madzią to czysta przyjemność. Ćwiczenia są świetnie dopasowane do osób ćwiczących, zero nudy, na każdym treningu coś nowego, dodatkowo świetna atmosfera sprawia, że nawet się nie zauważa kiedy mija czas. Co najważniejsze, że są widoczne efekty – nie tylko lepsza kondycja, lepsza postawa, ale i lepszy humor. Gorąco polecam ćwiczenia z Magdą każdemu kto chce zadbać o własne ciało i zdrowie.”

Kasia Łuczyńska:

„Magda jest przede wszystkim profesjonalistką. Każde zajęcia są przemyślane i przygotowane. Magda ma olbrzymią wiedzę, którą bardzo chętnie się dzieli, a przy tym jest niezwykle ciepłą, otwartą i sympatyczną osobą. Prowadzi zajęcia w taki sposób, że każdy chce dać z siebie absolutnie wszystko. Czas z nią upływa bardzo szybko, a po powrocie do domu człowiek czuje się lepiej nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Z nią pokonuje się własne słabości i bariery. Przy Magdzie po prostu można i chce się więcej!”

Aneta Trybuła:

Magda -energiczna, uśmiechnięta, motywująca Zajęcia -przyjazna atmosfera, ciekawe, różnorodność ćwiczeń angażujące wszystkie partie ciała Zajęcia z Magdą przyczyniają się nie tylko do mojego dobrego samopoczucia i wzmacniania mięśni, ale także do tego by regularnie ćwiczyć i czerpać z tego przyjemność. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!”

Ania:

„W końcu udało mi się znaleźć zajęcia prowadzone przez profesjonalistę,co jak hasło głosi “to widać, słychać i czuć” :P i co najważniejsze zajęcia pozwalające na osiąganie zamierzonego przeze mnie celu poprzez konkretną pracę nad ciałem bez zbędnego uwijania w bawełnę oraz bez choreograficznych układów tanecznych do których kompletnie nie mam talentu :P …. mam konkretny cel wytrwać dzielnie na interwałach, które ujęły moje serce hehe dosłownie i w przenośni i latem trzasnąć ten półmaraton i wyglądać jak miss world na plaży w Chałupach – czego oczywiście innym także życzę i pozdrawiam trenerkę oraz wylewających “siódme poty” :))))”

Justyna Kajka:

Na zajęcia Magdy trafiam zupełnie przypadkiem, no i zdecydowanie był to jeden z najlepszych przypadków Magda po pierwsze to osoba bardzo otwarta, uśmiechnięta, pełna zapału, posiadająca ogromne serce do tego co robi, a przede wszystkim fighterka z dużą wiedzą. A i jeszcze ten niemały dar przekonywania i motywowania. Na zajęciach panuje różnorodność ćwiczeń oraz stopniowanie poziomu trudności wykonywania ich, dzięki czemu ciągle można się rozwijać, a osoby początkujące także poradzą sobie, nie zniechęcając się. A po treningu uśmiech na twarzy murowany Lepiej po prostu nie można trafić. Polecam !

Alicja Kupka:

Chodziłam na zajęcia do różnych instruktorek fitness, ale muszę przyznać, że Magda D. jest jak na razie jedną z niewielu osób, której zajęcia od początku do końca są przemyślane, podparte dużą wiedzą, prestiżowymi warsztatami. Jest b. dobrym trenerem personalnym, jest ponad to dietetykiem, co sprawia, że pod jej okiem można osiągnąć wspaniałe wyniki. Jest miła, konkretna, a praca z nią to sama przyjemność. Polecam 🙂

Agnieszka Wrona:

Najlepszy trener jakiego spotkałam! Profesjonalnie przygotowane zajęcia, świetna atmosfera, przekazuje nie tylko wiedzę na temat zdrowego jedzenia ale także entuzjazm, wiarę i przekonanie ,, dasz radę!!!” Po każdych zajęciach cieszę się że na nich byłam i czekam na kolejne!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: