w czym mogę pomóc

    Jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do człowieka. Zajmuję się dobieraniem treningu personalnego do celu, stanu zdrowia, poziomu zaawansowania i energii oraz kompozycji sylwetki. Tworzę plany treningowe (po uprzednim przećwiczeniu go z podopiecznym), a także podejmuję długofalową współpracę na płaszczyźnie treningowej i żywieniowej. Wszystko zależy od potrzeb i możliwości osób z którymi współpracuję, ponieważ każdy plan dobieramy indywidualnie.

do bloga

Jeśli jesteś osoba początkującą to chętnie przeprowadzę Cię przez gąszcz sprzętów i urządzeń na siłowni i wyposażę w niezbędna wiedzę, która pozwoli ćwiczyć efektywnie i osiągać wymarzone efekty.

Jeśli potrzebujesz długofalowej motywacji i wsparcia, a także treningu pod okiem trenera, który dobierze odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia oraz zadba o bezpieczeństwo to możesz na mnie liczyć.

Jeżeli chcesz podjąć aktywność fizyczną, a ogranicza Cię czas to przywiozę własny sprzęt i chętnie poprowadzę trening w Twoim własnym domu.

Jeżeli lubisz ćwiczyć z koleżanką lub grupą osób to stworzę dla Ciebie trening w małej grupie – świetną atmosferę plus efektywny trening załatwimy w ciągu jednej godziny.

    Dodatkowo zajmuję się dobieraniem planu żywieniowego pod konkretny cel, ale również samopoczucie i stan zdrowia. Jestem zdecydowanie zwolennikiem zmian nawyków żywieniowych oraz jedzenia pokarmów wysokiej jakości zamiast diet, które na dłuższą metę nie działają oraz czynią nas niewolnikami ważenia pokarmów i liczenia kalorii.

dobloga

Skontaktuj się ze mną:

Zapoznaj się z moją ofertą na stronie: http://www.napedzamydozmiany.pl 

 

Reklamy
%d blogerów lubi to: